Welkomstbonus van Kazeeno: zo haal je €3.000 + 350 free spins
Kazeeno geeft samen tot €3.000 + 350 free spins: 100% tot €1.000 + 300 free spins bij je 1e storting, daarna 100% of 150% tot €600 (2x) en 100% tot €800 + 50 free spins. Minimale storting €20, een bonuscode heb je niet nodig.

Inhoud van deze pagina9 onderdelen
- Wat krijg je bij elke storting van het welkomstpakket?
- Hoe activeer je de bonus bij Kazeeno?
- Hoeveel moet je inzetten voordat je kunt opnemen?
- Wat is de VIP-variant van de eerste storting?
- Hoe pak je het welkomstpakket in vier stappen?
- Op welke gokkasten speel je met bonusgeld?
- Vragen over de Kazeeno bonus
- Speel met een grens: 18+ en hulp als het misgaat
- Bronnen
Wat krijg je bij elke storting van het welkomstpakket?
Elke storting heeft eigen voorwaarden. Let vooral op de inzetvereiste: die is anders bij de 1e en 4e storting dan bij de 2e en 3e. Open een kaart voor de details.
Het slimste bedrag hangt af van de storting. Bij de 1e storting krijg je de volle €1.000 bij €1.000 storten. Bij de 2e en 3e is €400 genoeg voor het maximum (150% van €400 = €600). Bij de 4e krijg je €800 bonus bij €800 storten; de 50 free spins krijg je al vanaf €50.
Nº 1
1e storting+ 300 free spins, minimaal €20100% tot €1.000
- Bonus
- 100% tot €1.000
- Min. storting
- €20
- Inzetvereiste
- 25x storting + bonus
- Free spins
- 300 FS, winst x40, max. €50
- Inzet 25x storting + bonus
- Free spins: 20 per 24 uur, winst x40
- Max. €50 winst uit de spins
Nº 2
2e storting100% vanaf €20, 150% vanaf €50100% of 150% tot €600
- Bonus
- 100% / 150% tot €600
- Min. storting
- €20 / €50
- Inzetvereiste
- 50x de bonus
- Free spins
- geen
- Inzet 50x de bonus
- Max. inzet €5 per spin
- Geldig 10 dagen
Nº 3
3e storting100% vanaf €20, 150% vanaf €50100% of 150% tot €600
- Bonus
- 100% / 150% tot €600
- Min. storting
- €20 / €50
- Inzetvereiste
- 50x de bonus
- Free spins
- geen
- Inzet 50x de bonus
- Max. inzet €5 per spin
- Geldig 10 dagen
Nº 4
4e storting+ 50 free spins bij €50 of meer100% tot €800
- Bonus
- 100% tot €800
- Min. storting
- €20 (spins vanaf €50)
- Inzetvereiste
- 25x storting + bonus
- Free spins
- 50 FS, winst x40, max. €50
- Inzet 25x storting + bonus
- Spins: winst x40, max. €50
- Geldig 10 dagen
Uit een stortingsbonus kun je maximaal 10x het bonusbedrag als echt geld vrijspelen.
25x storting + bonus is in euro niet altijd lager dan 50x de bonus. Bij €100 storten en €100 bonus is 25 x €200 precies €5.000, net zoveel als 50 x €100. Het verschil zit bij de 2e en 3e storting: daar krijg je 150%, dus meer bonus, en die hogere bonus vermenigvuldig je met 50.
Hoe activeer je de bonus bij Kazeeno?
Je zet de bonus zelf aan in je account, vóór je stort. Zonder die keuze krijg je hem niet, en een bonuscode is niet nodig. Vraag je een opname aan, dan vervallen de bonussen uit het pakket die je nog niet hebt geactiveerd.
- Ga naar je account bij Kazeeno.
- Kies de bonus van de storting die je gaat doen (1e, 2e, 3e of 4e), nog vóór het storten.
- Stort minimaal €20, of €50 als je 150% of de 50 spins wilt.
- Kijk of het bonusbedrag in je saldo staat voordat je gaat spelen.
Staat de bonus er niet? Speel dan nog niet en meld het meteen via de livechat. Heb je al ingezet, dan is achteraf lastiger na te gaan wat er misging.

Hoeveel moet je inzetten voordat je kunt opnemen?
Vul je storting in en kies welke storting het is. De rekenhulp volgt de voorwaarden van Kazeeno: 25x storting + bonus bij de 1e en 4e, 50x de bonus bij de 2e en 3e.
- 1e storting €100: €100 bonus, 25 x €200 = €5.000 inzet.
- 2e storting €100: 150% = €150 bonus, 50 x €150 = €7.500 inzet.
- 2e storting €40: 100% = €40 bonus, 50 x €40 = €2.000 inzet.
- 4e storting €200: €200 bonus + 50 spins, 25 x €400 = €10.000 inzet.
Met de maximale inzet van €5 per spin heb je voor €5.000 dus minimaal 1.000 spins nodig, binnen 10 dagen.

Wat is de VIP-variant van de eerste storting?
125%
tot €1.250 + 125 Super Spins van €1
Stort je minimaal €300, dan kun je in plaats van de gewone eerste bonus de VIP-variant kiezen. De inzetvereiste is 50x de bonus, winst uit de spins telt x40 en uit de spins haal je maximaal €200.
| Eerste storting | Gewoon (100%) | VIP (125%) |
|---|---|---|
| €400 | €400 bonus, inzet €20.000 | €500 bonus, inzet €25.000 |
| €1.000 | €1.000 bonus, inzet €50.000 | €1.250 bonus, inzet €62.500 |
| Spins | 300 FS, max. €50 winst | 125 Super Spins van €1, max. €200 winst |
De VIP-variant geeft meer bonus en spins met een hogere winstgrens, maar je zet meer in voordat je kunt opnemen. Stort je minder dan €300, dan kun je hem niet kiezen.
Hoe pak je het welkomstpakket in vier stappen?
Het hele pakket in volgorde, van account tot vrijgespeeld saldo.
| Situatie | Wat doe je? |
|---|---|
| Je stort €45 bij de 2e storting | Je krijgt 100% (€45). Voor 150% had je €50 moeten storten. |
| Je bent een portie free spins vergeten | Die portie vervalt na 24 uur; de volgende komt gewoon binnen. |
| De 10 dagen zijn bijna om | Wat dan nog niet is vrijgespeeld, vervalt samen met de winst daaruit. |
| Je wilt toch opnemen | Je neemt alleen je echte saldo op; bonussaldo en nog niet geactiveerde bonussen vervallen. |
- 1
Account maken
Registreer bij Kazeeno; je moet 18 jaar of ouder zijn en je hebt één account per persoon.
- 2
Bonus kiezen
Activeer de bonus van de storting die je gaat doen, vóór het storten.
- 3
Storten
Stort minimaal €20; voor 150% bij de 2e en 3e storting minimaal €50.
- 4
Inzetten binnen 10 dagen
Speel de bonus vrij op slots, met maximaal €5 per inzet.
Op welke gokkasten speel je met bonusgeld?
Met bonusgeld tellen slots voor 100% mee. Hieronder een greep uit de populaire titels; de free spins zelf komen op een slot die Kazeeno per actie kiest.
Niet elke slot mag. Jackpotspellen zijn met bonusgeld niet toegestaan, en de bonusvoorwaarden (art. 12.3) noemen een lange lijst titels die je met bonus niet mag spelen, onder meer Legacy of Dead en Dead or Alive 1 en 2. Andere slots tellen 0% mee (art. 12.2). Kijk die lijsten na voordat je met bonusgeld begint; speel je zo'n spel toch, dan kunnen bonus en winst vervallen.
Alle regels op een rij staan bij de Kazeeno bonusvoorwaarden. Na het welkomstpakket gaan de Kazeeno promoties verder met de Boost Ladder en de maandelijkse reload, en hoe je je winst daarna opneemt, lees je bij uitbetaling.
Vragen over de Kazeeno bonus
Is er een Kazeeno bonus code?
Nee. Kazeeno werkt zonder bonuscode: je activeert de bonus in je account voordat je stort.
Heeft Kazeeno een bonus zonder storting?
Nee, Kazeeno publiceert geen bonus zonder storting. Het welkomstpakket begint bij een storting van €20.
Hoe komen de 300 free spins binnen?
In porties van 20 per 24 uur; elke portie moet je binnen 24 uur ophalen.
Hoeveel mag ik inzetten met bonusgeld?
Maximaal €5 per inzet zolang je bonus loopt.
Hoe lang is de bonus geldig?
10 dagen na activeren; daarna vervallen bonusgeld en winst daaruit.
Kan ik meerdere bonussen tegelijk hebben?
Nee, er is steeds één actieve bonus en stortingsbonussen tellen niet bij elkaar op.
Wat gebeurt er als ik halverwege het pakket opneem?
De bonussen uit het pakket die je nog niet hebt geactiveerd, kun je daarna niet meer krijgen.
Speel met een grens: 18+ en hulp als het misgaat
Casinospellen zijn kansspelen: de uitkomst is willekeurig en je kunt je inzet verliezen. Zet vooraf een bedrag en een tijd vast, en stop als het geen ontspanning meer is. Hulp is gratis en anoniem:
- AGOG 0800-22 777 22 gratis, anoniem www.agog.nl
- OpenOverGokken 0800-24 000 22 gratis, dag en nacht www.openovergokken.nl
- MIND Hulplijn 0900-1450 voor wie het even niet meer weet
Bronnen
- Kazeeno, promotievoorwaarden Welkomstpakket en 1e tot 4e storting (promotiepagina)
- Kazeeno, Bonusvoorwaarden art. 2 tot 17
- Kazeeno, promotie VIP-bonus op de eerste storting
Bijgewerkt:








